Ubytovanie v hoteli Topky

Na Počúvadlo vedie zo všetkých smerov cesta popri lesoch a jazerách, čo predznačuje charakter okolia hotela Topky. Leží v srdci Chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, priamo na brehu samotného Počúvadlianskeho jazera.
V hoteli sa nachádza 31 izieb a spolu takmer 60 lôžok na 5 poschodiach. Zariadené sú nábytkom z prírodného dreva. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu s vyhrivanou podlahou, toaletu a sprchový kút. Samozrejmosťou sú na izbách uteráky a základné hygienické potreby. V ktorejkoľvek budete ubytovaní, výhľad na jazero máte zaručený.
Výhodou hotela Topky je výťah a bezbariérový prístup do takmer všetkých častí hotela.
Pod strechou hotela ponúkame unikátnu miestnosť s prekrásnym panoramatickým výhľadom na celé jazero a široké okolie. Slúži aj spoločenská miestnosť pre ubytovaných hostí, máme tu televízor, internet, spoločenské hry a vínny bar.
V letnej sezóne je hotel vyhľadávaný prevažne rakúskymi seniormi, pre ktorých ponúkame pobytové balíčky s kompletným servisom, do ktorého patrí doprava, ubytovanie, stravovanie. Špecializujeme sa na poskytovanie dovoleniek s bohatým programom, do ktorého patra napríklad výlety do blízkeho, aj vzdialenejšieho okolia, zábava pri živej hudbe, posedenie pri víne, v soboty pečenie prasiatka a jedinečný operetný večer s opernými spevákmi a klaviristom.

KNIHA NÁVŠTEV

Čo robiť, ak chcete ostať vnútri?VYBAVENIE HOTELA

Čo robiť, ak chcete ísť na čerstvý vzduch?AKTIVITY V OKOLÍ

Páči sa Vám táto stránka? Zdieľajte ju!