SLOVENSKO-RAKÚSKAREŠTAURÁCIA

Reštaurácia hotela Topky sa nachádza v zimnej záhrade s výhľadom na takmer celé jazero a okolitú prírodu. Pre hotelových hostí ponúkame trikrát denne bohaté švédske stoly so širokým výberom poctivých domácich jedál, popoludní kávu, čaj a niečo sladké.

Pre neubytovaných hostí je k dispozícii à la carte reštaurácia s množstvom chutných tradičných jedál pripravených podľa rokmi overených receptov.

Posedieť v útulnom prostredí si môžete v krbovej miestnosti s výhľadom na počúvadliansky tajch. Dominuje jej veľký kamenný kozub, v ktorom horí oheň a príjemnú domácu atmosféru utužuje drevený nábytok, aj pohodlné kreslá. Kávičku, či víno si môžete vychutnať v našej kaviarni, ktorú zdobia rastliny a spoločnosť Vám urobia naše veselé vtáčiky. Priestory sú využívané aj pri organizovaní svadieb, osláv a iných posedení. Kapacita reštaurácie je 55 osôb, v krbovej miestnosti máme k dispozícii 26 miest a v kaviarni usadíme 28 hostí. Počas letnej sezóny Vás obslúžime aj na nekrytej terase.

Nezabúdame ani na našich najmenších, no o nič menej dôležitých hostí. Pripravíme im detské porcie a máme k dispozícii aj detskú stoličku.


Pre ubytovaných hostí

Hosťom ubytovaným na celý týždeň podávame stravu
formou švédskych stolov v týchto časoch .

Raňajky: 7:00 – 9:30 hod.
Obed: 13:00 – 13:30 hod.
Večera 18:00 – 18:30 hod.


À la carte

Pre neubytovaných hostí je k dispozícii à la carte
reštaurácia s chutnými tradičnými
jedlami pripravenými podľa rokmi overených receptov.

Dnešná ponuka

Páči sa Vám táto stránka? Zdieľajte ju!